KontaktLetenkyPočasíBangkok

Úvod

Thajsko je nádherná země a ačkoliv jsme jen rezidence, co Vám nabízí více než sen, chceme Vám trochu Thajské království ukázat. Naše nabídka se bude pomalu rozšiřovat o různé výlety, ale protože naše služby garantujeme, musíme vše nejprve poznat sami.

V naší rezidenci již nyní najdete velké množství výletů po ostrově Ko Samui a po okolí. Nyní Vám nabízíme Bangkok.

Být v Thajsku a nevidět Bangkok? To je skutečně hřích! Proto Vám nabízíme před koncem nebo na začátku Vaší dovolené tento výlet. Samozřejmě, tyto výlety si může objednat každý, bez ohledu na to, zda je náš klient nebo ne.

Brožurka o Bangkoku

  • Unikátní mapa s popisem restaurací, tržišť, památek, rady, doprava...
  • Prakticky rozděleno podle čtvrtí, vždy mapa s fotkami a popisem.
  • Cena 200 CZK

Brožurka o Bangkoku

Bangkok - asijská metropole

Bangkok... Krung Thep Maha Nakhon - město andělů, plné smogu, zápachu, město tisíce kanálů, neřesti... nebo také město plné luxusu, nádherných památek... město co nikdy nespí... prostě absolutně úchvatná metropole. Počet obyvatel je mezi 10.000.000 - 15.000.000 (nelze to díky migrujícímu obyvatelstvu přesně spočítat). Je to město, které musíte při své cestě do Thajska navštívit.

Na této stránce Vám nabídneme náš servis, který Vám návštěvu tohoto města zpříjemní a garantuje, že se o Vás postaráme. Nešetřete na ubytování a dopřejte si jednu z dominat Bangkoku - Baiyoke Sky hotel, (www.baiyokeskyhotel.com), kde našim klientům nabízíme výborné ceny. Pohled z 80. patra na noční Bangkok, výborná večeře, krásné pokoje, v okolí nespočet možností na levný nákup - nebudete zklamáni.

Samozřejmě nabízíme v Bangkoku i jiné prověřené a kvalitní hotely. Naše výlety po Bangkoku nebo tipy návštěv jsou opravdu prověřené a kvalitní, ale to asi musíte vyzkoušet sami. Ochutnejte Bangkok!

Několik tipů, co by jste měli v Bangkoku určitě vidět

Khao San Road (čtvrť Banglamphu) - tuto rušnou pěší zónu, plnou levných oděvů, CD za 100 THB, stánků s dobrotami a bary, kde si pije z kyblíků, zná každý taxikář v Bangkoku. Doporučujeme navštívit večer, kdy ulice skutečně žije.

Pokud toužíte po krásném trhu s amulety, soškami bronzovými předměty a šperky, musíte navštívit trh Talat Wat Ratchamadda ve čtvrti Dusit, která je plná vládních budov, které lemuji okázalé třídy přeplněné auty. Trh je otevřen každý den do večera.

Čínská čtvrť (Phahurat) je místo, které nesmíte minout. Taoistické chrámy, bylinkářství, čínské lékárny a všudypřítomné stánky s lahodnými pečenými masíčky na špejlích. Nejvoňavější ulice po koření, ale plná čmoudu, je Soi Itsaranuphap hned vedle Sampeng Lane, plné butiků a snad s milionem lidí.

Jim Thompson (9 Thaon Sarawong) - nádherné domy z teaku, kde je muzeum sbírek tohoto okázalého amerického milionáře, který byl největším obchodníkem s hedvábím v Thajsku. Restaurace, krásná zahrada a butik s krásnými kousky.

Siam Ocean Word (najdete na všech mapách) je opravdu krásné megaakvárium umístěné v suterénu obrovského obchodního domu. Sem děti musíte vzít, bude to pro ně výborný zážitek. Vstupenku si kupte i na 3D kino.

Patpong uličky plné go go barů s tanečnicemi, krámky s padělky hodinek všech značek, oděvy, kabelky... doporučujeme navštít až večer.

Thonburi je bývalé hlavní město království (1767 - 1782) ležící na pravém břehu řeky Chao Phraya. Prozkoumat doporučuji nejlépe po vodě. Trajekty z Bangraku nebo Rattanakosinu přeplouvají řeku elegantně a rádi zastaví u chrámů (nádherný Wat Arun). V zadní části čtvrti je nespočet kanálů (khlong), které můžete brázdit na long tail lodích. Uvidíte domky na kůlech, rybáře a bárky naplněné ovocem.

Nespočet chrámů (wat), na které narazíte všude - zatím nebudeme popisovat, ale určitě si nenechte ujít majestátní Grand Palace, Wat Pho, Wat Suthat (v čínské čtvrti), Wat Arun...

Pokud si ale Bangkok chcete vychutnat s profesionálem, navíc hovořícím česky, nabízíme Vám unikátní příležitost - viz výlety.