Potápění na Koh Lantě

Dovolená s potápěním

Zarezervujte si ubytování v krásné vile Eagle's Nest s výhledem na ostrovy Phi-Phi nebo Vám zajistíme kombinaci dovolené, kdy si můžete odpočinout v Royal Cottage Residenci, následně transfer na Koh Lantu, kde se můžete naučit vnímat krásné podmořské ticho. Uvítáme Vás v jiném světě..... Veškeré služby našich českých delegátů, Vám garantují vysokou profesionalitu.

  • Letenky
  • Transfery
  • Delegátský servis
  • Kvalitní ubytování
  • Programy a výlety
  • Možnost platby v ČR v CZK

Další informace v ČR:

Renata Kankrdlíková - info@hotel-thajsko.cz - tel: +420 775 300 938

Potápěčská základna s českým personálem

Potápěčská základna se nachází v jižní části tropického ostrova Koh Lanta , který leží v jihozápadní části Thajska na Kantiang Bay. Jeho břehy omývá Andamanské moře známé velkou hojností vodního života a korálových útesů. V dosahu ostrova jsou vyhlášené potápěčské lokality, které patří k nejkrásnějším v Thajsku. Díky leteckému spojení s ostrovem Phuket a městem Krabi, je cesta na ostrov Koh Lanta velice pohodlná a příjemná. Z obou míst vede každodenní lodní spojení trvající zhruba 3 hodiny. Potápěčská základna je vybavena rychlou,pohodlnou a také nejmodernější lodí na ostrově. K dispozici je velká půjčovna veškerého potápěčského vybavení. Pracují zde česky mluvicí instruktoři, což Vám umožní zkusit potápění, rozšířit potápěčskou kvalifikaci nebo postoupit dál, cestou technického potápění.

ÚŽASNÁ FOTOGALERIE Z POTÁPĚNÍ

Potápění na Ko Lantě nabízí jedny z nejlepších potápěčských lokalit v Thajsku. Překrásné koralové útesy a bohatý podmořský život dělají z Lanty oblíbené místo pro potápěče z celého světa. Společně s krásami samotného ostrova plného pohody, překrásných zákoutí a nefalšovanou thajskou pohostinností zaručuje, že se na ostrov, turisté rok za rokem stále vrací.

Fun potápění

Ceník denního Fun potápění

Co je v ceně ?

Velice důležité při porovnávání cen ostatních dive shopů !!
Doprava : transport autem zdarma z místa Vašeho pobytu kdekoliv na Ko Lanta a zpět, odjezd komfortních lodí z jihu ostrova pro kratší cestovní časy (obě naše loďe jsou pohodlné,s dostatkem místa na opalování a vybaveny toaletami evropského stylu).
Jídlo, pití a ručníky : Lehká snídaně na cestě z ostrova, ovoce, toasty atd mezi ponory, oběd po druhém ponoru, káva, čaj, pitná voda, ovocné džusy, cola, sprite a ledová káva. Ovoce a croissanty na cestě zpět a ručníky pro komfort.
Potápění : Malé skupinky, max 4 lidé na jednoho Divemastera či Instruktora, přátelští, zkušení DM a Instruktoři velmi dobře znající místa ponorů, profesionální podvodní fotograf a kameraman na každém výletu (v případě zájmu možno koupit CD s fotkami a videem).
Bezpečnost na prvním místě : Všichni zaměstnanci jsou EFR trénováni a certifikováni, O2, box první pomoci a záchranné vesty na lodi jsou samozřejmostí, Mares a Scubapro potápěčská výbava, pro všechny fun potápěče a studenty zdarma připravujeme výbavu a úmytí po ponorech.
Fun potápění a PADI kurzy : Malé skupinky max 4 osoby na jednoho DM / Instruktora, kompletní potápěčské vybavení, ceny všech kurzů zahrnují PADI manuály, tabulky, waterproof zip-bag, tričko a všechny poplatky pro PADI spojené s certifikací. Slevy pro skupinky možné po dohodě. Slevy v případě vlastního vybavení!

Šnorchlování

Ceník šnorchlování:

Dospělí 2.200 THB
Děti do 12 let 1.500 THB
Děti do 3 let zdarma

Doprovod potápěče:

Dospělí 1.900 THB
Děti do 12 let 1.500 THB
Děti do 3 let zdarma

* ceny šnorchlování zahrnují průvodce a vybavení (masku, šnorchl a ploutve)
* k ceně je třeba připočítat 400 THB na osobu/den za vstup do Marine Parku

Co je v ceně?

Doprava: transfer autem zdarma z místa Vašeho pobytu kdekoliv na Koh Lantě a zpět, odjezd komfortních lodí z jihu ostrova pro kratší cestovní časy (obě naše lodě jsou pohodlné,s dostatkem místa na opalování a vybaveny toaletami evropského stylu).
Jídlo, pití a ručníky: lehká snídaně na cestě z ostrova, oběd mezi potápěním, káva, čaj, pitná voda, ovocné džusy, cola, sprite a ledová káva. Ovoce a zákusek na cestě zpět. 
Ručník pro každého pasažéra.
Šnorchlování: menší skupinky, profesionální podvodní fotograf na každém výletu.
Bezpečnost na prvním místě: všichni zaměstnanci jsou EFR trénováni  a certifikováni, O2, box první pomoci a záchranné vesty na lodi jsou samozřejmostí.

PADI kurzy

Ceník kurzů naleznete zde

Dive Safari Koh Lanta

Atlanta Boat

Zorganizujeme pro Vás Dive Safari přesně podle Vašich představ. Naše Atlanta Sail boat ubytuje až 8 potapěčů plus posádku.

Více informací zde.