Ostrovy Phi-Phi

Ostrovy Phi-Phi

V Andamanském moři najdeme další perlu thajské turistiky - ostrovy Phi Phi. Pokud je Vaším snem tropický ostrov s nádhernou pláží, pak tyto ostrovy vřele doporučujeme k návštěvě. Souostroví se skládá ze dvou ostrovů, Phi Phi Don a neobydlený Phi Phi Ley, který je menší a dostupný pouze lodí. Ostrovy jsou součástí národního parku Phi Phi Hat Nopparat Thara. Na ostrově nepotkáte žádná auta, motorky, jen vodní taxi, které vás dopraví na nádherné liduprázné pláže obklopené tropickou vegetací.

Hlavním turistickým centrem je městečko Ton Sai Bay. Pobřeží tohoto městečka je lemováno příjemnými hospůdkami a obchůdky, které hlavně večer působí velmi romanticky. Tichá hudba, rybárny s pochoutkami, regge bary, šumění moře a teplo...

Phi Phi - Maya Bay   Bamboo Island

 

,

Program výletu

1. den

Transfer z rezidence Royal Cottage do přístavu, trajekt do Suratthani, klimatizovaný autobus na Krabi, trajekt na ostrov Phi-Phi Don, ubytování ve velmi příjemném resortu (klimatizace, terasa, cca. 30m od moře), volný program.
2. den
Volný program - možnost potápění, poznávání ostrova - je zde vyhlídka, ze které je nádherný výhled na celé souostroví. Pěší výlet na Long Beach, kde je pěkné šnorchlování..  Večer doporučujeme nákup krásných místních šperků, které nejsou nijak cenné, ale nádherné.
3. den
Výlet na ostrov Phi-Phi Lay, návštěva známé pláže Maya Bay, kde se točil legendární film Pláž, šnorchlování, oběd na palubě výletní lodi, Monkey Beach, návštěva ostrova Bamboo, který podle našeho mínění patří mezi nejkrásnější ostrovy na světě, kde vychutnáte koupání k křišťálové vodě, lenošení v jemném bílém písku. Všude kolem Vás úlomky korálů, mušle.....vyčkání na západ slunce, návrat. 
4. den
Cesta zpět na ostrov Koh Samui nebo na letiště Krabi

 

Orientační cena pro 2 osoby 18.000 THB. Přesná cena na vyžádání.

Pokud jste ubytování na ostrově Koh Lanta nebo v Ao Nangu a okolí, je možno navštívit ty to nádherné ostrovy v rámci jednodenního výletu.