KontaktLetenkyPočasíKo Samui - letenky

Letenky

Neváhejte a využijte našeho online rezervačního systému. Na výběr máte ze tří níže uvedených společností.

kralovna

evaair

Pokud chcete zajistit letenku námi, zašlete nám nezávaznou poptávku prostřednictvím e-mailu info@hotel-thajsko.cz - budeme Vás kontaktovat s konkrétní nabídkou, případně dotazy nutnými k upřesnění požadavků a podmínek Vašeho pobytu.

Cestovní pojištění


Vážení klienti, zde si můžete sjednat výhodné pojištění Vaší cesty za bezkonkurenční ceny. Za pouhé 2,5% z ceny zájezdu a letenek si můžete pojistit stornovací poplatky.
Ano, chci se pojistit

Odletové informace

Vážení klienti, věnujte prosím pozornost těmto informacím, jistě Vám můžou být nápomocí.
Více

Jak se dopravit k nám na ostrov?

Objednejte si mezinárodní letenky od jakékoli letecké společnosti, která Vás spolehlivě dopraví do Bangkoku a dále vnitrostátní letenky na ostrov Koh Samui.

Z letiště Koh Samui Vás do naší rezidence odveze taxi, které na Vaši žádost zajistíme (nad 7 dní pobytu v rezidenci zdarma).

Letiště Suvarnabhumi v Bangkoku

Jedno z největších letišť na světě - 563.000 m², 15.700 míst na parkování.

Suvarnabhumi Airport

Toto letiště je jak mezinárodní, tak DOMESTIC.

Orientační mapa letiště v Bangkoku

Thai-Airways

Stopover Dubaj

Zastavte se při své cestě do Thajska v Dubaji

Letecká společnost Emirates létá do Bangkoku přes Dubaj, kde můžete využít jeden z mnoha balíčků a užít si zajímavý pobyt v jednom z nejdynamičtějších měst světa.

Od 22.3.2014 jsou občanům České a Slovenské republiky udělována "visa on arrival" do cestovního pasu po příletu do Dubaje zdarma. Platí pro pobyty do 30 dní.

Program Dubai Stopover

Pokud cestujete se společností Emirates do některé ze vzdálenějších destinací jako je například Bangkok a přejete si cestu zpříjemnit pobytem v moderní a pohostinné metropoli Dubaji, nebo si přejete místo čekání na letišti odpočinout v hotelu či si toužíte cestu z exotické dovolené zpestřit výhodnými nákupy, je pro Vás program Dubai Stopover to pravé. Dubai Stopover Program (DSO) zahrnuje ubytování od jednoduchých apartmánů po špičkové hotely a transfery.

Více informací

ARRIVAL AND DEPARTURE CARD

Zde uvádíme vzor kartičky, kterou dostanete na palubě letadla při cestě do Thajska. Je nutno ji vyplnit a odevzdat imigračnímu pracovníkovi na letišti v Bangkoku při kontrole pasů. Odletovou kartu Vám vloží do pasu k vízu a odeberou ji při Vašem odletu ze země.Suvarnabhumi Airport