KontaktLetenkyPočasíInvestice do nemovitostí v Thajsku

Investice do nemovitostí v Thajsku

Investice kdekoliv v zahraničí jsou vždy velmi lákavé, ale i velmi rizikové, pokud podlehnete falešné iluzi. Každý cizinec musí v cizí zemi respektovat určitá pravidla a samozřejmě každý cizinec může být dobrá volavka, tak tomu je všude ve světě. Pár rad a zkušeností jak dobře investovat:
Thajsko je velmi lákavé na investice a mnoho lidí vsadilo na zlatou kartu, ale také mnoho snílků naletělo a odcházeli z Thajska velmi zklamáni. Obecně platí jedna hlavní zásada. To, co dokáže thajec, nedokáže cizinec. Představte si, že do CR přijde američan, koupí pole metr za 20 CZK a má radost, že koupil levně pozemek a postaví tam dům. Ano bude zklamán, nevyjde to, ale mnoho čechů dokáže zemědělskou půdu přeměnit v kvalitní pozemek.

 • Pozemek který kupujete , musí mít dobrou lokalitu, státní vodu, státní elektřinu, státní přístupovou cestu k pozemku a hlavně pozemek musí mít statut CHANNOTE !!!
 • Není důležitá stavba, i když ta oslní nejdříve, postavit se dá cokoliv, ale to co je pod stavbou je nejdůležitější !
 • Cizinec může vlastnit studio, dům, nemovitost, ale nikdy nemůže vlastnit pozemek. K tomu jsou potřeba mít založenou KVALITNÍ SPOLEČNOST, jen tak je majetek cizince dobře ochráněn a jistě přinese své ovoce.
 • Většina nabídek realitních kanceláří , což se na první pohled může zdát dokonalé a lákavé může být past. Nikdo Vás pak neochrání, neexistuje dovolání, proto, rada - nekupujte levně, kupujte kvalitně.
 • Pravdou je, že cena kvalitní nemovitosti se může na naše poměry zdát velká. Jednou jsem měl zájem koupit resort na pláži, chajdy z prken a cena? 100 mil THB. Logicky jsem řekl..nesmysl, zpočítal jsem, že návratnost by byla asi 30 let. Velmi jsem se pletl. Resort se prodal a dnes za něj majitel chce 150 mil THB. Jen za 2 roky investor vydělal 50 mil THB. Ano, to je běžný případ, ceny kvalitních nemovitostí jsou pořád pod cenou Chorvatska, Francie, a také životní náklady jsou velmi malé, fungující infrastruktura, dobré klima, to jsou jasné předpoklady, že Vaše dobrá investice bude dobře zhodnocena. Často vidím lokality, kde ceny i pro nás drahých pozemků každý rok stoupnou o 30 a více procent.
 • Koupit dobrý pozemek u pláže, nebo kousek od pěkné pláže je vždy dobrá investice, tak jak uvažujete, uvažuje dalších sto lidí a budou tak uvažovat ti, co pozemek budou chtít časem od Vás koupit.
 • Pronájmy pozemků jsou běžně nabízeny na 30, 60 + 30 let. POZOR! Zde velmi záleží na lokalitě, tedy jak to v daném místě funguje. Ostrov Ko Tao je nádherný ostrov, ale riziko je obrovské. Ko Lanta je zase poměrně bezpečná, takže platí zásada, jak kde.
 • Dostupnost. I nádherný pozemek na těžko dostupném místě může být problém. Většinou pozemek nebo domeček vidíte v době, kdy svítí sluníčko..proto jste zde, ale v době, kdy 2 měsíce nepřetržitě prší je může být dostupnost nulová, z klidného moře, kde jezdí běžně trajekt může být dravá šelma, která na moře nepustí týden žádné plavidlo. Zde je také riziko, že nezhodnotíte svoji investici.
 • Právní kancelář, která Vám může pomoci je jediná možnost. Výběr této kanceláře je stejný problém, jako koupit značkové oblečení na čínské tržnici, pozor na to!
 • Převody peněz do Thajska musí, být legitimní, pokud máte černé peníze, plaťte na banky v ČR, nebo dobrý tip jsou maďarské banky neptají se na nic, ale to není návod na nezákonnou činost!
 • Závěrem, pokud chcete dobře investovat a budete se držet určitých pravidel, které se Vám můžou zdát zbytečné a drahé (a nejsou), nemůžete prodělat, možnost velkého zisku je pravděpodobná. Zde v absolutní džungli zákonů platí nejvíce..dobrá informace je nad zlato.

Přeji Vám dobrou volbu, chladný rozum a naplnění Vašich představ. Pokud budete potřebovat obecně poradit, nezávazně a zdarma Vám poskytneme to co za mnoho let praxe v Thajsku víme a uděláme to rádi.
Jestliže využijete našich profesionálních služeb, zajistíme Vám založení kvalitní společnosti, cena je od 50 tis THB do 200 tis THB. Zajištění nemovitosti (kompletní informace individuálně, min 5 tis THB + 1000 THB za každou hodinu práce, celkem cca 10 000 THB) Nemovitost nabízené naší společností + kompletní servis, = + 3 % ceny nemovitostí, což je naše zasloužená provize a Váš klidný spánek. Je to mnoho? Levný servis je jako nahnilé jablko.

Nezávazná prohlídka námi nabízené nemovitosti 0,- + náklady ( cestovné, ubytování, strava ) , pokud to je nutné, ale nechceme drancovat Vaši kapsu, chceme se s Vámi setkávat jako s přáteli v Thajsku.

Pronájem Vaší nemovitosti v Thajsku. Zajistíme takovou nabídku, aby jste byl spokojen vy, ale i klient.Zde nelze prodělat , obsadíme Vaši nemovitost za dobrou cenu, naše provize je 8 %.

Servis - zajitíme velmi levně úrdžbu, dozor, stavební práce. Zdá se Vám neprofesionální, že odkrýváme karty a na rovinu sdělujeme naše provize ? Nemyslíme si to., zhodnocujeme naše zkušenosti ku Vašemu prospěchu.... více informací

Pavel Varga